Як вибрати маркізи для реклами

вирати ковшову маркізу

В цій статті - цінна інформація та поради для тих, хто хоче привернути увагу до свого закладу (магазина, кафе, салону послуг тощо) за допомогою маркіз - стильного оздоблення фасадних вікон. Це особливо актуально в центральній частині міста в умовах щільної забудови та великої кількості зовнішньої реклами.

Щоб  заклад не загубився серед реклами сусідів, багато власників повертаються до старого перевіреного методу - використати ковшові та балконні маркізи у якості рекламного носія бренду.

В провсторі інтернету можна знайти багато цікавих архівних фото старих міст, де є маркізи (в тому числі і у Львові) над магазинами.

Ковшеві та вінтажні маркізи в різних містах Європи:

Вінтажні балконні маркізи

маркізи vintage 4
маркізи vintage 1
маркізи vinage 3
маркізи vintage 2

Ковшові маркізи

маркізи львів ковшові 3
вирати ковшову маркізу

Вінтажні маркізи - це різновид балконних маркіз з використанням кованих металевих елементів замість сучасних алюмінієвих профілів. Вони найбільше пасують для старої частини міста. Великою перевагою є можливість зробити повністю індивідуальний дизайн.

Ковшові або коробові маркізи - маркізи, які мають  каркас з екструдованого алюмінію та можуть бути у вигляді півкола чи короба. Конструкція повністю затягується тканиною і каркасу практично не видно.

Брендування, або нанесення написів та логотипу виконується плівкою методом термопереносу (найбільш доступний за вартістю метод) або методом шовкографії. Іноді можуть використовувати вишивку, щоб підкреслити солідність та класичність закладу.

Щоб вибрати тип маркізи для реклами радимо керуватися наступним:

Вінтажні/балконні маркізи

  • Можна встановити практично на будь-які проєми або вікна. Напис наносять на фолбану або на загальне  полотно. Їх можно зробити з механізмом, щоб зкручувати, коли буде така необхідність.  Основна перевага - універсальність та стильність, це найбільш старий тип маркіз, пасують до будь-якого фасаду. Але найкраще вони виглядають, коли є широкий тротуар, або з іншої сторони вулиці. З вузького тротуару, якщо дивитися збоку, вони малопомітні.

Ковшові маркізи

На такий проєм можна встановити тільки прямокутну коробову маркізу
  • Якщо у Вас арочні вікна, то найкращий вибір - ковшові маркізи півколом (іноді називать ракушкою). Скорше за все інший тип маркіз встановити буде неможливо, або треба вносити суттеві зміни в фасад.
  • У випадку прямокутних перерізів можна встановити коробову маркізу по контуру вікна, або "ракушку", якщо над проємом є достатньо вільного місці. Іноді на вікном є елементи ліпнини, тоді варіант "ракушка" не для таких фасадів.

Як правило, рекламний напис наносять на волан (фолбану) або на перший сегмент маркізи. Ковшова маркіза добре проглядається зі всіх сторін, її добре видно з бокової сторони навіть на вузьких тротуарах.

Отже, наші рекомендації по вибору:

  • Арочний проєм + широкий тротуар - можна вибирати або ракушку, або вінтажну маркізу
  • Арочний проєм + вузький тротуар - рекомендуємо рукушку
  • Прямокутний проєм + широкий тротуар - прямокутна коробова маркіза, або ракушка (при технологічній можливості), або вінтажна маркіза
  • Прямокутний проєм + вузький тротуар - прямокутна коробова маркіза, або ракушка (при технологічній можливості)

Ці поради мають виключно рекомендаційний характер, в кожному випадку бажано оглянути об'єкт разом з дизайнером або архітектором і прийняти остаточне рішення. Також бажано звернутися до спеціалістів з візуалазації, щоб переглянути різні варіанти.

Можливо Вам буде цікаво: Перголи-надійний захист від дощу, вітру. Рішення для терас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *