Тканини для маркіз, пергол, рефлексол

Тканини для маркіз, пергол та рефлексол у Львові представлені виключно перевіреними європейськими брендами PARA Tempotest  (Італія), Soltis (Serge Ferrari – Франція)  Ultra Screen (Бельгія). Всі тканини розроблені для зовнішнього використання, мають високу стійкість до вітрових навантажень, сонячного світла та дощу.

   Увага! На полотні тканини допускаються невеликі зморшки, смужки, хвилі при намотці на вал, що є наслідком неминучого прогину вала та різницею щільності тканини на швах. Ці технологічні прояви не є причиною гарантійного звернення, про що вказано та сайтах виробників тканин та в технічних каталогах.

тканини для маркіз PARAPARA Tempotest  (Італія)   (подивитись колекцію тканин)

Італійський виробник PARA Tempotest – одна з найстаріших і знаних компаній і Європі з виробництва спеціалізованих технічних тканин. Компанія заснована в 1921 році і виготовляє тканин виключно в Італії. В нашій колекції представлено близько 80-ти тканин для маркіз. Тканина Tempotest оброблена специальним складом, що є продуктом співпраці компанії PARA та лідером в іноваційній хімічній промисловості DuPont – Teflon EXTREME by PARA.  Це мікрометрична емульсія, яка має високу водовідштовхуючу властивість. Ткакнина є стійкою до гниття, несприятлива до утворення грибка та плісені, до впливу сонячного випромінування. Компанія PARA єдина в Європі заявляє про стійкість їх маркізних тканин до вигорання  до 8-ми років. Тканини є безпечними для здоров’я, що підтверджено сертифікатами Oeko-TexStandard 100.

 

 

 

 

 

Порівняння тканин без обробки і з покриттям Teflon Extreme by Para 

тканина до пергол рефлесол ferrariSerge Ferrari (Франція)     (подивитись колекцію тканин)

Група Serge Ferrari є одним з основних європейських виробників композитних тканинних матеріалів та мембран. Це єдиний виробник, що має такий асортимент спеціалізованих тканин ПВХ для текстильної архітектури та сонцезахисту.

В нашому каталозі представлені тканини PRECONTRAINT® для пергол та Soltis® для рефлексол.

Тканина  PRECONTRAINT® уявляє собою трьохшаровий композитний ПВХ, характеристики якого в декілька разів перевищують показники звичайних пвх тканин. 

Тканина Soltis®  – спеціально розроблена тканина для сонцезахисту. Тканина  фактично є ажурним, міцним теплозахисним екраном, що значно підвищує енергоефективність в будівлях, при цьому дозволяє бачити, що відбувається ззовні. Рефлексоли з тканиною Soltis 86 та Soltis 92  блокують до  86% сонячного випромінювання, що дозволяє значно економити електроенергію на охолодження, створює комфортний клімат в приміщенні. Тканини мають вилику кольорову гаму, не потребують спеціального обслуговування, розроблені спеціально для зовнішнього використання.

ultra screen тканина до рефлексол вертикальних маркіз

Ultra Screen COPACO (Бельгія)   (подивитись колекцію тканин)

Тканина UltraScreen для рефлексол та вертикальних маркіз  – складна композитна тканина з спеціальним складом (Fibreglass  – PVC 48% – PVC laminate ) була розроблена для використання в системах сонцезахисту в умовах зовнішнього середовища.  Вона відмінно блокує UV випромінювання, при цьому є достатньо прозорою для огладу. Має антибактеріальні властивості, не підтримує горіння, має цікаві дизайни та плетіння в колекції.